NORDISKT 2021

Sida för de som vill bli eller redan är delaktiga i projektet 

2018 blev det klart att Hallands 4H ska arrangera Nordiskt läger år 2021, vilket vi tycker är fantastiskt kul! Vi tror och hoppas på att tiden från och med nu samt de kommande åren kommer bli ofantligt spännande och framförallt rolig. Till projektet letar vi efter personer som kan tänka sig att vara med i de olika grupperna som finns samt kommer att tillsättas de kommande åren.

Den första gruppen som har blivit tillsatt är Ledningsgruppen och om du är intresserad av sitta med i den ber vi dig att höra av dig så snart du kan till Hallands 4Hs länsförbundsstyrelse eller direkt till Ledningsgruppen. Info om hur du kontaktar dem finner du längre ned på denna sidan. Vi letar just nu efter 2-3 extra personer som kan tänka sig att leda hela projektet framåt.

Ledningsgruppens viktigaste uppgift är att lägga grunden för hela projektet. Dessa kommer sköta kommunikationen mellan de olika grupperna, tillsätta samt uppdatera grupper, ha huvudansvaret för ekonomin samt projektet i sin helhet. Till sin hjälp har de Hallands 4Hs länsförbundsstyrelse.

Tveka inte på att höra av dig ifall du är intresserad av att sitta med i en grupp som ännu inte är tillsatt!

krists-luhaers-582238-unsplash

Senaste nytt

2019-07-08

Vi välkomnar Ronja Palmblad från Halland och Emmy Sjöström från Älvsborg till ledningsgruppen! Finns fortfarande en vakant plats för den som vill vara med!


2019-06-25

Ledningsgruppen har tillsammans med Hallands länsförbundsstyrelse haft sitt första möte.

Vi letar fortfarande efter fler personer till ledningsgruppen.


2019-06-11

Vi letar efter fler personer till ledningsgruppen. Hör av dig till styrelsen alt. ledningsgruppen så snart du kan ifall du är intresserad.


 

 

Foto: Erik Ögnelooh
Rix18_Tranås_2018_Alma_Bengtsson_034
Rix18_Tranås_2018_Alma_Bengtsson_117
jonathan-forage-367660-unsplash
Tipsa oss!

Tipsa oss!

Kontakta oss

Ledningsgruppen

Emma Hansson

Emma.Hansson@4H.se

 

Louise Ansebor

Louise.Ansebor@4H.se

 

Ronja Palmblad

Ronja.Palmblad@4H.se

 

Emmy Sjöström

Emmy.Sjostrom@4H.se

Hallands 4Hs länsförbundsstyrelse

Ordförande

Filip Carlsson

Filip.Carlsson@4H.se

 

Vice Ordförande, kontaktperson för Nordiskt 2021

Hampus Brink

Hampus.Brink@4H.se

 

Ledamot

Alma Bengtsson

Alma.Bengtsson@4H.se

 

Ledamot

Ellen Svensson

Ellen.Svensson@4H.se

 

Ledamot

Axel Sundström

Axel.Sundstrom@4H.se

 

Suppleant

Caroline Aronsson

Caroline.Aronsson@4H.se

 

Suppleant

Jenny Jönsson

Jenny.Jonsson@4H.se

Hallands 4Hs expedition

Verksamhetsledare

Per Norrman

E-post: Per.Norrman@4H.se

Tel: 0725 – 12 15 01

 

Projektledare/Ekonomiassistent

Moa Petersson

E-post: Moa.Petersson@4H.se

Tel: 0725 – 12 15 03

 

Läns- och kretsinstruktör

Oliver Brink

E-post: Oliver.Brink@4H.se

 

Ungdomsinstruktör

Andreas Andersson

E-post: Andreas.Andersson@4H.se

Tel: 0725 – 12 15 08

 

Kontoret

Telefon

0725 – 12 15 02

E-post

halland@4H.se