Kontakta oss

Har du frågor eller något annat ärende är du välkommen att höra av dig till oss.

Vi som jobbar på Länsexpeditionen är:

Verksamhetsledare
Per Norrman   
E-post: per.norrman@4h.se 
Tel: 0725 – 12 15 01

Verksamhetsledare
Per Norrman
E-post: per.norrman@4h.se
Tel: 0725 – 12 15 01

Moa

Projektledare/Ekonomiassistent
Moa Petersson
E-post: moa.petersson@4h.se
Tel: 0725 – 12 15 03

Oliver

Läns- och kretsinstruktör
Oliver Brink
E-post: oliver.brink@4h.se

Vi som jobbar på Varbergs kretskontor är:

 

Andreas

Ungdomsinstruktör
Andreas Andersson
E-post: andreas.andersson@4h.se
Tel: 0725 – 12 15 08

Vi som arbetar på Stättareds 4H-gård är:

Antonia

Gårdsföreståndare
Antonia Mossberg
E-post: stattared@4h.se, antonia.mossberg@4h.se
www.stattareds4h.se
Tel. kontor: 0340 – 300 03
Mobil: 0725 – 12 15 09

För att se all personal på Stättareds 4H-gård klicka vidare till Stättareds hemsida här

 
Hallands 4H
Tel: 0725 – 12 15 02
E-post: halland@4h.se
Besöksadress: Agrocenter, Torsholmsvägen 3, Falkenberg
Postadress:
Hallands Länsförbund av 4H
Box 254
311 23 Falkenberg
GDPR-ansvarig: Filip Carlsson, filip.carlsson@4h.se