Personal & expedition

Per

Verksamhetsledare

Per Norrman

När han inte jobbar inom 4H engagerar han sig bland annat i en gymnastikförening.


Kontaktuppgifter

Mobil 0725 12 15 01

Mail Per.Norrman@4H.se

 

Andreas

Ungdomsinstruktör

Andreas Andersson

När han inte jobbar inom 4H gillar Andreas att gå på olika typer av konserter och vara ute i naturen.


Kontaktuppgifter

Mobil 0725 12 15 08

Mail Andreas.Andersson@4H.se

 

Läger_Ästad_Halland_Alma_Bengtsson_MG_6885_web

Expeditionen

Kontaktuppgifter

Tel: 0725 – 12 15 02
E-post: halland@4h.se


Besök eller skicka brev till oss
Hallands Länsförbund av 4H
Torsholmsvägen 3, 311 50 Falkenberg

Samma hus som Agrocenter.


Fakturor skickas till:
Ekonomi.halland@4h.se

Jobbansökningar skickas till
Jobb.halland@4h.se


GDPR-ansvarig: Per Norrman, verksamhetsledare

Läger_Ästad_Halland_Alma_Bengtsson_MG_6819_web

Stättareds 4H-gård

Kontaktuppgifter

Tel: 0340 – 300 03  (+46 340 300 03)
E-post: Stattared@4H.se


Besök eller skicka brev till oss

Stättareds 4H-gård & vandrarhem
Stättaredsvägen 438, 432 66 Veddige


Läs mer om kontaktuppgifter till Stättared här. 

 

Länsförbundsstyrelsen 2021

Hampus Brink

Ordförande

Hampus Brink

Född 1998 och är medlem i Valinge 4H-klubb. När han inte engagerar sig i 4H jobbar han i filmbranschen.


Ansvarområden inom styrelsen

Klubb och krets & Projekt


Kontaktuppgifter

Mobil 0768124652

Mail Hampus.Brink@4H.se

 

Filip Carlsson

Vice ordförande

Filip Carlsson

Född 1997 och är medlem i Sibbarp 4H-klubb. När han inte engagerar sig i 4H studerar han till jurist i Uppsala.


Ansvarområden inom styrelsen

4H-gårdar & Verksamhetsgrupper


Kontaktuppgifter

Mail Filip.Carlsson@4H.se

 

Oliver Brink

Ekonomiansvarig

Oliver Brink

Född 1998 och är medlem i Valinge 4H-klubb. När han inte engagerar sig i 4H studerar han ekonomi på Chalmers i Göteborg.


Ansvarområden inom styrelsen

Klubb och krets


Kontaktuppgifter

Mail Oliver.Brink@4H.se

 

Ellen Svensson

Ledamot

Ellen Svensson

Född 2002 och är medlem i Sibbarp 4H-klubb. När hon inte engagerar sig i 4H jobbar hon med jordbruk.


Ansvarområden inom styrelsen

Klubb och krets & Sommarläger


Kontaktuppgifter

Mail Ellen.Svensson@4H.se

 

Ronja Palmblad

Ledamot

Ronja Palmblad

Född 1998 och är medlem i Falkenbergs 4H-klubb. När hon inte engagerar sig i 4H studerar hon i Umeå.


Ansvarområden inom styrelsen

Projekt


Kontaktuppgifter

Mail Ronja.Palmblad@4H.se

 

Klara Bengtsson

Suppleant

Klara Bengtsson

Född 2001 och är medlem i Stättareds 4H-klubb. När hon inte engagerar sig i 4H jobbar hon på Stättareds 4H-gård.


Ansvarområden inom styrelsen

4H-gårdar & Sommarläger


Kontaktuppgifter

Mail Klara.Bengtsson@4H.se

 

Oliver Falkesäter

Suppleant

Oliver Falkesäter

Född 2002 och är medlem i Stättareds 4H-klubb. När han inte engagerar sig i 4H jobbar han med våra 4H-läger.


Ansvarområden inom styrelsen

Verksamhetsgrupper & Sommarläger


Kontaktuppgifter

Mail Oliver.Falkesäter@4H.se

 

qrcode_discord.com

Vi finns på discord

Anslut till vår server och prata!

Om du inte vet vem du ska kontakta eller bara vill prata med andra medlemmar så finns Hallands 4H på discord. Klicka här för att komma in på vår server, eller skanna QR-koden här ovan.

 

juli
Utveckla vår hemsida!

Utveckla vår hemsida!

 

Lära genom att göra