Följande ridlärare är huvudansvariga för respektive dagar. Är det någon dag ni inte kan komma på er lektion, kontakta ridläraren i god tid innan för att underlätta deras planering av vilka hästar som ska användas m.m.

FRÅNVARO: Meddelas till via SMS (ring ej) till 070-752 75 79.

Ridlärarna kan inte svara i telefon under lektionstid, därför hänvisar vi till mail i första hand. Vid behov be om att bli uppringd vid andra ärenden än frånvaroanmälan.

Alexandra

Måndagar, tisdagar, torsdagar + var 3:e lördag och söndag: alexandra@robacks4H.se
Måndagar, tisdagar, torsdagar + var 3:e lördag och söndag: alexandra@robacks4H.se

Filippa

Söndagar (FM): filippa@robacks4H.se
Söndagar (FM): filippa@robacks4H.se

Giulia

Var 3:e söndag (EM): giulia@robacks4H.se
Var 3:e söndag (EM): giulia@robacks4H.se

Emma D

Måndagar, onsdagar, tordagar + var 3:e lördag och söndag: emma.dahlberg@robacks4H.se
Måndagar, onsdagar, tordagar + var 3:e lördag och söndag: emma.dahlberg@robacks4H.se

Frida

Onsdagar: frida@robacks4H.se
Onsdagar: frida@robacks4H.se

Alva

Lördagar (ojämna veckor): alva@robacks4H.se
Lördagar (ojämna veckor): alva@robacks4H.se

Emma O

Söndagar (FM): emma.olofsson@robacks4H.se
Söndagar (FM): emma.olofsson@robacks4H.se

Zhelda

Måndagar, tisdagar, lördagar, söndagar (EM): zhelda@robacks4H.se
Måndagar, tisdagar, lördagar, söndagar (EM): zhelda@robacks4H.se

Wilda

Lördagar (jämna veckor): info@robacks4H.se
Lördagar (jämna veckor): info@robacks4H.se